Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Negaliu patikėti, kad pigūs keltų bilietai internetu yra ženkliai pigesni. O Jūs? Prisimenant savo gyvenimo istoriją ir tai, kaip pirmą kartą pirkau keltų bilietus ir ką atradau pirkdamas antrą, ima juokas iš mano ne patirties, bet, visada būna pirmas kartas. Jei, tiesiogiai nesusiduri su informacija ir jos kiekiu, tai kokia čia gali būti patirtis :) Pirmą kartą, kai man reikėjo keltų bilietų, aš negalvodamas nulėkiau į keltų kasas ir papasakojęs kur noriu keliauti, pasakęs savo vardą ir tai, kad vyksiu automobiliu, gavau suprantamą man bilieto kainą ir susimokėjęs išskubėjau namo. Nieko ypatingo biliete rašoma nebuvo, todėl įsidėjau į kišenę ir laukiau savo reiso. Galvojau, kad keltų bilietai - visada deficitas keliaujantiems, nes pamačiau, kiek žmonių sugužėjo į keltą. Bet, gerai, kad pasisekė ir man. Kelionė buvo smagi, be rimtesnių nuotykių, bet užtai vidinė būsena, tiesiog švilpavo smagias melodijas. Mano kelionė pavyko, susiklostė viskas gerai ir už kelių dienų grįžau namo. Kitą kartą, kai man, vėl rūpėjo klausimas, kur įsigyti ir kas prekiauja bilietais pagalvojau, kad turėtų būti ir sistema, kurioje siūlomi keltu bilietai internetu. Keltu bilietai siūlomi, pagaliau paaiškėjo ir juos galima įsigyti ne tik internetu, bet dar ir pigiau. Na, bet ar galėjote pagalvoti, kai pirmą kartą pirkote kelto bilietus, kad keltu bilietai internetu gali kainuoti net iki 30 procentų pigiau? Ne? Šito ir aš nepagalvojau, bet ir iš kur galėjau pagalvoti ir sugalvoti, jei iki to momento, niekada nėra tekę pirkti bilietų į keltą :) Taigi, padariau sau didelį atradimą ir supratau, kad keltų kompanijų kasose imamas dar administravimo mokestis, todėl, man taip nuskilo, pagalvojau. Sau aš prisiekiau, kad ateityje, jei tik atsiras būtinybė pirkti keltu bilietus, būtinai juos pirksiu internetu ir nesvarbu, kad keltu bilietai nesuteiks man galimybės dar kartą pabendrauti su žavinga ir be proto žavinga keltų bendrovės kasininke ;)
  0 0
  0 0

  Profesionalūs griovimo darbai gera kaina | Įdomūs straipsniai, skelbimai:

  Profesionalūs griovimo darbai kiekviename atskirai, kontaktai, informacija ir paslaugų teikėjai.


  0 0

  Kaip susirasti tinkamą vairavimo mokyklą | Įdomūs straipsniai, skelbimai:

  Vairavimo mokykla Vilniuje - kokybiškas žinių perteikimas.


  0 0
  0 0

  Reklamos siuntimas – forumup.lt:

  Visi FORUMup straipsniai…


  0 0

  Įvairūs pasiūlymai, kuriuos daro vairavimo mokykla - Nemokami skelbimai:

  Vairavimo mokyklų pasiūlymai norintiems išmokti vairuoti kokybiškai.


  0 0

  SEO straipsniai ir jų talpinimas kokybiškai

  SEO straipsniai ir jų talpinimas kokybiškai Seo straipsniai bei talpinimai Interneto svetainė ir mažas lankytojų srautas verčia nerimauti savininkus. Jei nėra daug lankytojų, tai nėra ir pirkimo, o…

  Šaltinis: SEO straipsniai ir jų talpinimas kokybiškai

  View On WordPress


  0 0

  Vairavimo mokykloms dažnai užduodami klausimai apie biudžetą:

  Vairavimo mokyklos Vilniuje pradeda stebinti savo išradingumu.


  0 0

  Bakterijos kanalizacijai ir nuotėkoms valymo įrenginiuose - Hipis:

  Nuotėkų valymo įrenginiams yra privaloma priežiūra, kuri atliekama priemone, vadinama - bakterijos kanalizacijai, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos nuotėkoms.


  0 0

  Prieš daugelį metų naudota skelbimų lenta

  PRIEŠ DEŠIMTMETĮ NAUDINGA BUVO IR SKELBIMŲ LENTA Kartais nepastebime kaip greit bėga laikas. Vaikai užauga, tėvai pasensta, medžiai numeta lapus ir vėl jais pasipuošia, o kai kurie dalykai, atrodo , kad būtų įvykę vakar. Kiekviena diena prasideda ir pasibaigia taip pat kaip ir metai prabėga taip pat kaip ir visi prieš tai.
  Gyvenimas eina sava vaga, o žmonėms gyvenimai vis keičiasi kiekvieną…

  View On WordPress


  0 0  Koks yra statistinio vartotojo elgesys nemokamuose skelbimuose

  Koks yra statistinio vartotojo elgesys nemokamuose skelbimuose Šaltinis: Koks yra statistinio vartotojo elgesys nemokamuose skelbimuose Norint gauti gerus rezultatus talpinant skelbimus, kad ir kokie jie bebūtų, mokami ar nemokami, reikia žinoti tik vieną, kad skelbimai privalo būti unikalūs, išsamiai apibūdinantys Jūsų teikiamą paslaugą ar parduodamą daiktą.


  0 0

  Kaip elgiasi statistinis vartotojas užėjęs į nemokamų skelbimų portalą?

  Koks yra statistinio vartotojo elgesys nemokamuose skelbimuose

  Nemokami skelbimai: koks yra statistinio  vartotojo elgesys?

  Kiekviena prekė, paslauga ar reiškinys turi savo vartotojus. Nemokami skelbimai– taip pat nėra išimtis, jie turi platų ratą vartotojų. Šių vartotojų elgesys – reiškinys, apie kurį galima pateikti nemažai įdomių bei svarbių dalykų. Tad koks yra statistinio nemokamų…

  View On WordPress


  0 0

  Kelionės po Lietuvą ir užsienį:

  Kelionės draudimas gali būti naudingas
  #KelionėsDraudimas #KelioniųDraudimas #DraudimasInternetu


  0 0
 • 12/11/17--02:02: Didmeninė prekyba kava
 • Didmenine prekyba kava iš Vokietijos

  Didelis kavos asortimentas, taip pat ir šokoladų bei kitų maisto produktų. Perskaitę pirmą eilutę apie ką pagalvojote? Norėčiau tikėti, kad dauguma pagalvojo apie parduotuvę ar prekybos centrą.

  O ką pasakytumėte, jei įvardinčiau taip, didmeninė prekyba kava? Asmeniškai man, toks žodžių derinys kalba ne apie vieną pakelį kavos, bet mažiausiai paletę, todėl didmenine prekyba kava, atrasite…

  View On WordPress


  0 0

  Žinodami, kad kanalizacijos ir nuotekų sistemas būtina prižiūrėti, naudinga pasidomėti ir apie buksvarus.lt bakterijų kanalizacijai veiksmingumą, bei kokios problemos atsiranda neprižiūrint nuotekų, kanalizacijos ar valymo įrenginių.

  via Kokias problemas sprendžia buksvarus.lt

  View On WordPress


  0 0  Efektyvios biologinės bakterijos kanalizacijai - nuotekų valymo įrenginiams.

  (via Informacija apie biologines priemones bei kainą)


  0 0

  Biologines bakterijas galima naudoti ne tik namų kanalizacijos ar nuosavo namo nuotekų valymo įrenginių sistemose. Bakterijos efektyviai sprendžia klausimus ir keliaujant kemperiu, todėl ieškokite Buksvarus.lt ir klauskite šios priemonės sklandžiam kemperio tualeto darbui užtikrinti.

  via Patarimai keliaujantiems kemperiu

  View On WordPress


  0 0

  Nuo durų iki durų – oro uostai LT

  Veža keleivius Klaipėda Vilniaus oro uostas
  #KlaipoedaVilnius #VilniusKlaipeda #VilniausOroUostasKlaipeda

  via Nuo durų iki durų – oro uostai LT

  View On WordPress


  0 0

  0

  Kada paskutinė kartą naudojotės draudimo paslaugomis?

  Suprantu, kad kai kas manys ar net pagalvos, kad draudžiamės kas mėnesį, nes Lietuvoje yra įtvirtintas privalomas sveikatos draudimas. Bet klausdamas, mintį turėjai kitą, todėl ir klausiau, kada paskutinį kartą buvote susirūpinę savo sveikata ar turtu?

  Taigi, pradėkime pokalbį nuo kelionių. Kad visi ar  dauguma mėgsta keliauti tai faktas kaip…

  View On WordPress


  0 0  Pigūs aviabilietai tik sapnuose?

  Aviabilietai, arba, kodėl būrėjai nepajėgtų išpranašauti pigių skrydžių? Ar pažįstate nors vieną būrėją, kuris ar kuri galėtų iš pranašauti tikslų laiką, kada bus parduodami pigūs aviabilietai?